Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /home/customer/www/laserway-al.com/public_html/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19
Konsulta - LASERWAY Clinic

Konsultimi Falas

Hapi me i rendesishem per rifitimin e flokeve tuaj

Ne ju ftojme te vizitoni kliniken tone dhe te merrni nje vleresim falas te gjendjes se flokeve tuaj, per te percaktuar nese transplanti i flokeve eshte zgjidhja e pershtatshme per ju. Ky konsultim individual dhe konfidencial eshte po aq i rendesishem sa cdo hap tjeter i procedures se zevendesimit te flokeve.

Informacion i plote dhe Analize e zmadhuar e skalpit

10940428_871974586178081_1849351759005254450_nKonsulta mbi transplantin e flokeve do t'ju informoje mbi shkaqet e renies se flokeve si edhe per trajtimet qe disponohen aktualisht. Ky eshte shansi juaj per te marre pergjigje te qarta per pyetjet tuaja.

Gjate ketij vleresimi, perdorimi i mjeteve ekzaminuese bashkekohore si dermatoskopi,
do te mundesoje dallimin midis flokut gjenetikisht te qendrueshem dhe flokut te dobesuar.
Kjo teknologji gjithashtu do te beje te mundur evidentimin e rritjes natyrale te flokeve tuaj, e cila ndodh ne grupe prej nje deri ne kater fijesh.
Keto jane elemente thelbesore per modelimin e planit individual te zevendesimit.

Rezervo Konsulten

http://www.laserway-al.com/
December 2016
Hen Mar Mer Enj Pre Sht Dje
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

PRENOTO KONSULTEN!

skype

Na kontaktoni ne SKYPE

whatsapp

Na kontaktoni ne WHATSAPP

+355682081816

viber

Na kontaktoni ne VIBER

+355682081816

facebook

Na kontaktoni ne FACEBOOK